Rozvrh | Zimní stadion Košutka

Zimní stadion Košutka - Ledová plocha A

Lekce Zobrazit/skrýt filtr

Lektoři Zobrazit/skrýt filtr

Pá 30.10.2020 So 31.10.2020 Ne 01.11.2020 Po 02.11.2020 Út 03.11.2020 St 04.11.2020 Čt 05.11.2020
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
24:00
HC Akademici Plzeň
TCC
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ s hokejkami
Cena: 0 kreditů
obsazeno
TCC
obsazeno
Kotorová
volno
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ s hokejkami
Cena: 0 kreditů
obsazeno
Hynek
Cena: 0 kreditů
obsazeno
záp HL:Pebal:Přeštice
obsazeno
TCC
obsazeno
TCC
volno
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ s hokejkami
Cena: 0 kreditů
obsazeno
HC Pilsen Wolves
volno
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ s hokejkami
obsazeno
záp KSM:TJ Apollo Kaznějov B:HC Město Touškov
obsazeno
záp KSM: HC Chotíkov:HC Sokol Malá Víska
obsazeno
TCC
obsazeno
TCC
volno
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ s hokejkami
Cena: 0 kreditů
volno
VOLNÝ LED
obsazeno
záp HL:AHC Viking:Chlumčany
obsazeno
KVB
volno
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ s hokejkami
obsazeno
záp HL:TCC:Holýšov
obsazeno
záp HL:Nevřeň:Lev
obsazeno
70.MŠ
Cena: 0 kreditů
obsazeno
KVB
Cena: 0 kreditů
obsazeno
KVB
obsazeno
HC Pilsen Wolves
obsazeno
HC Pilsen Wolves
obsazeno
HC Pilsen Wolves
obsazeno
IVCP-PODOLSKÁ
obsazeno
Fire Dragons
obsazeno
Cyklo Atom
obsazeno
HC Pilsen Wolves
obsazeno
KVB
Cena: 0 kreditů
obsazeno
MŠ Ledce
Cena: 0 kreditů
obsazeno
KVB
obsazeno
HC Pilsen Wolves
obsazeno
HC Pilsen Wolves
obsazeno
Pilsen Wolves-BRUSLIČKA
Cena: 0 kreditů
obsazeno
Kraso západ
obsazeno
ARNIKA
obsazeno
Apollo Klaustimber
obsazeno
Tihlařík
obsazeno
KVB
Cena: 0 kreditů
obsazeno
KVB
obsazeno
HC Pilsen Wolves
obsazeno
HC Pilsen Wolves
obsazeno
Pilsen Wolves
volno
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ s hokejkami
obsazeno
HC Chotíkov A
obsazeno
Harley Davidson
obsazeno
Ranš
obsazeno
Krejcar
obsazeno
HC Pilsen Wolves
obsazeno
HC Pilsen Wolves
obsazeno
Pilsen Wolves-BRUSLIČKA
obsazeno
APOLLO Kaznějov
obsazeno
TJ Sokol Losiná
obsazeno
HC Matadors
obsazeno
HC Akademici Plzeň
obsazeno
ZŠ Dobřany 1.skupina
obsazeno
ZŠ Dobřany 2.skupina
obsazeno
HC Pilsen Wolves
obsazeno
HC Pilsen Wolves
obsazeno
HC Pilsen Wolves
obsazeno
Hynek
Cena: 0 kreditů
obsazeno
záp HL:Harley Davidson:Ursus
obsazeno
záp KSM:HC S.O.S Žízeň Chotěšov: Sokol Radobyčice